Menu
Your Cart

Bakteriálne prípravky

Vysoko kvalitné bakteriálne prípravky radu ,,bacters prísne riadeným účinkom, ktoré vo svojom zložení obsahujú takzvané funkčné baktérie založené na jednotlivých starostlivo vybraných kmeňoch mikroorganizmov. Ich úlohou je podporovať plodiny poskytovaním živín rastlinám, spoluvytvárať pôdnu štruktúru a udržiavať biologickú rovnováhu. .

Určené na použitie na všetky druhy plodín.

bi AZOT 1kg
Novinka Najpredávanejšie
Výrobca: AGRARIUS
bi azot je jediným vysoko kvalitným bakteriálnym prípravkom na slovenskom trhu s prísne cieleným pôsobením založeným na jedinej starostlivo vybranej baktérii Bacillus azotofixans.Zloženie Bacillus azotofixans v množstve 1x109 JTK v 1 grame produktu.PoužitieVďaka mikrobiologickým procesom je dusík z..
42,00€
Bez DPH:35,00€
bi soja 1kg
Novinka
Výrobca: AGRARIUS
Séria bacter bakteriálnych prípravkov na báze cielených druhov baktérií podporujúcich kultiváciu strukovín (hrubých a malosemenných).Zloženie bi soya - špeciálne vybrané čisté kultúry symbiotických baktérií Bradyrhizobium japonicum v množstve najmenej 2x109 JTK v 1 g produktu umiestneného na steril..
46,20€
Bez DPH:38,50€
fosfor bacter 1kg
Novinka Najpredávanejšie
Výrobca: AGRARIUS
fosfor bacter je jediný vysoko kvalitný bakteriálny prípravok na slovenskom trhu s prísne riadeným účinkom, založený na jednotlivých, starostlivo vybraných baktériách Bacillus megaterium.Zloženie Bacillus megaterium v množstve 1x109 JTK v 1 grame produktu.PoužitieFosfor, podobne ako dusík, sa zúčas..
42,00€
Bez DPH:35,00€
protect bacter 1kg
Novinka Najpredávanejšie
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov