Menu
Your Cart

bi soja 1kg

bi soja 1kg
Novinka

Zdieľať

bi soja 1kg
Balenie
Balenie 1kg
Zloženie
Zloženie špeciálne vybrané čisté kultúry symbiotických baktérií Bradyrhizobium japonicum v množstve najmenej 2x109 JTK v 1 g produktu umiestneného na sterilizovanú fragmentovanú rašelinu určenú pre sóju.
46,20€
Bez DPH: 38,50€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: bi soja
  • Váha s obalom: 1.20kg

Dostupné možnosti

Séria bacter bakteriálnych prípravkov na báze cielených druhov baktérií podporujúcich kultiváciu strukovín (hrubých a malosemenných).

Zloženie

bi soya - špeciálne vybrané čisté kultúry symbiotických baktérií Bradyrhizobium japonicum v množstve najmenej 2x109 JTK v 1 g produktu umiestneného na sterilizovanú fragmentovanú rašelinu určenú pre sóju.

Použitie

Baktérie obsiahnuté v prípravkoch bi sa po naočkovaní na semená sóje podieľajú na tvorbe hrčiek na koreňoch rastlíny. Zaisťujú rýchly rozvoj rastlíny vďaka spracovaniu a sprístupneniu atmosférického dusíka (až 200 kg čistého dusíka na ha).


Symbiotické baktérie obsiahnuté v každom z prípravkov bi koexistujú s koreňovým systémom iba vybraných druhov rastlín a poskytujú rastlinám asimilovateľný dusík a ďalšie základné živiny, ako sú: fytohormóny, vitamíny a organické kyseliny. Tieto rastliny sa vyznačujú vyššou úrodou a lepšou odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam prostredia. Takto ošetrené rastliny sú menej náchylné na napadnutie chorobami a škodcami.

Výhody aplikácie 


Zvyšovanie množstva dostupného dusíka v pôde pre plodiny

Zlepšenie fytosanitárnych podmienok v pôde

Posilnenie rastlín a zvýšenie výnosu rastlín až o 10 - 20%

Obmedzenie náchylnosti rastlín na choroby a stresové podmienky počas vegetačného obdobia

Zvyšovanie obsahu bielkovín v rastlinách (semenách)

Vplýva na zlepšenie štruktúry pôdy a obsah humusu, ako aj na kultivačne podmienky a celé životné prostredie

Dávkovanie

   PLODINA  DÁVKOVANIE
 bi soya  sója  2-3 kg /t osiva

Aplikácia


 METÓDA  POPIS
 Suchá Prípravok sa spojí s navlhčenými semenami a rovnomerne sa premieša, kým sa na semenách nevytvorí rovnomerný povlak..
 Mokrá Baktérie sa rozpustia v 7 až 10 litroch vody / t semien a rovnomerne sa premiešajú, až kým sa nedosiahne rovnomerné pokrytie alebo sa semená postriekajú hotovým roztokom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov