Menu
Your Cart

FULL AGRO conditioner

FULL AGRO conditioner
Novinka Vypredané

Zdieľať

FULL AGRO conditioner
105,00€
Bez DPH: 87,50€
5 alebo viac 95,40€
  • Dostupnosť: Vypredané
  • Model: FULL AGRO conditioner
  • Váha s obalom: 5.50kg

Dostupné možnosti

full agro kondicioner – je inovatívny, viacsmerový, kompletný kondicionér pracovnej kvapaliny používaný v agrochemických úpravách zameraných na: zlepšenie zmáčateľnosti, posilnenie priľnavosti pracovnej tekutiny k listu, zvýšenie absorpcie aktívnych zložiek, zlepšenie miešateľnosti, dispergácie a emulgácie, zníženie kvapôk a penenia pracovnej tekutiny.

Zloženie

Látka zlepšujúca absorpciu aktívnych zložiek, fulvokyseliny, regulátory pH, komplexotvorné látky, protipenivé látky, látky zlepšujúce zmáčateľnosť.

PoužitiePoužitie prípravku full agro kondicioner je efektívnym a ekonomickým riešením problému negatívnych dopadov použitia nekvalitnej vody pri agrochemických úpravách na účinnosť aktívnych zložiek pracovnej tekutiny. Najdôležitejšou vlastnosťou full agro kondicionéra je inovatívne použitie fulvokyselín na optimalizáciu vlastností vody. V prípravku boli použité charakteristické vlastnosti fulvokyselín, to znamená schopnosť chelatovať ióny kovov, hydroskopicita, prirodzené vlastnosti zmäkčovania vody, schopnosť zlepšovať viskozitu (adhéziu) a stimulačný mechanizmus pre príjem účinných látok s cieľom maximalizovať účinnosť pracovnej tekutiny. Zložky boli optimálne nakonfigurované tak, aby poskytovali maximálnu ochranu - prípravok obsahuje bezpečné organické kyseliny, povrchovo aktívne látky, ktoré neblokujú pôsobenie fungicídov a prírodné aktivátory absorpcie pracovných kvapalných zložiek. Synergická kombinácia povrchovo aktívnych látok je neobvyklá - zložky sa vyberajú tak, aby mali pozitívny vplyv na povrchové napätie, distribúciu a priľnavosť na listy a zároveň obmedzili nepriaznivé penenie.

 


Výhody aplikácie 


Reguluje pH pracovnej kvapaliny a dodáva jej tlmivé vlastnosti

Deaktivuje ťažké kovy a znižuje povrchové napätie a tvrdosť vody

Zvyšuje rozpustnosť a rovnomerné rozloženie aktívnych látok na rastline a zvyšuje priľnavosť pracovnej kvapaliny k listom

Uľahčuje vstrebávanie aktívnych látok listami do rastliny a pôsobí antistresovo

Obmedzuje schnutie pracovnej kvapaliny na povrchu rastlín


Umožňuje znížiť dávku účinnej látkyDávkovanie

1 l / 1000 l vody. Nalejte do nádrže na vodu, premiešajte, skontrolujte pH pomocou pH metra a potom pridajte ďalšie prostriedky podľa poradia uvedeného výrobcom. Nepoužívajte ďalšie okysľovače alebo adjuvanty.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov