Menu
Your Cart

SOLER Green 250ml

SOLER Green 250ml
Novinka

Zdieľať

SOLER Green 250ml
Balenie
Objem 250ml
Zloženie
Zloženie Obsah zložky v g/1l (1l=1,32kg) Bór (B) 1,0 Meď (Cu) 1,5 Mengán (Mn) 4,0 Molibdén (Mo) 0,02 Zinok (Zn) 3,5 Síra (SO3) 12,3 Všetky zložky sú plne rozpustné vo vode.
6,50€
Bez DPH: 5,42€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: SOLER Green 250ml
  • Váha s obalom: 1.50kg

Dostupné možnosti

Inovatívne a vysoko účinné listové hnojivo s mikroživinami v gélovej forme, ktoré využíva dve moderné technológie: SILEVELTM i QM6TM určené pre konkrétne plodiny:

Ide o bezpečné hnojivo, ktoré pracuje rýchlo, efektívne a komplexne.

Zloženie

Obsah zložky v g/1l (1l=1,32kg)
Bór (B) 1,0
Meď (Cu) 1,5
Mengán (Mn) 4,0
Molibdén (Mo) 0,02
Zinok (Zn) 3,5
Síra (SO3) 12,3
Všetky zložky sú plne rozpustné vo vode. 

Použitie

1. SOLER poskytuje rastlinám v koncentrovanej forme potrebné mikroživiny vo veľmi vysokej dávke bez záťažových makro komponentov. Koncentrát SOLER obsahuje: bór, meď, mangán, molybdén, zinok v množstvách prispôsobených pre konkrétne plodiny: cukrová repa (SOLER B), obilniny (SOLER C), kukurica (SOLER K) a zemiaky (SOLER P). Hydrogély na báze kremíka uzatvárajú zložky hnojiva v špecifických „vreckách“, tzv skladových priestoroch. Pri kontakte s rastlinou nastáva dlhodobé a efektívne dávkovanie, čo rozširuje dostupnosť mikroživín. Hydroskopickosť prípravku spôsobuje,že zasychá a ľahko napučnieva. V oboch prípadoch si zachováva vysokú priľnavosť na list, čím je sťažené vymývanie v daždi. (Technologia SILEVEL ™).

2. Vysoký obsah síry v hnojive má posilňujúci, zdraviu prospešný, dezinfekčný a stimulačný účinok. Síra podporuje odolnosť rastlín voči hubovým chorobám. Okrem toho je prípravok vybavený stimulačným mechanizmom QM6™ , ktorý stimuluje obranné reflexy rastliny zvýšením schopnosti akumulovať vodu a živiny zo SOLERA. Celý proces má preto pozitívny vplyv na rast a lepší výnos.

3. SOLER je pre väčšinu plodín bezpečný, pretože ide o prípravok bez chlóru.

4. Zložky SOLERA poskytujú dezinfekčné vlastnosti vo vzťahu k použitým postrekom, ako aj fungicídne vlastnosti rastlín na obrábanej pôde. Čo vám umožňuje obmedziť vývoj patogénov. POZNÁMKA: Neodporúčame používať SOLER s prípravkami obsahujúcimi mikroorganizmy.

5. Gelová konzistencia SOLERa umožňuje bezproblémové a dlhodobé skladovanie produktu pri zachovaní jeho plnej úžitkovej hodnoty bez toho, aby bola znížená kvalita. Dobre sa mieša a ľahko sa nalieva. Pred použitím pretrepte a homogenizujte.


Výhody aplikácie 


Dopĺňa nedostatky mikroelementov v rastline a perfektne a rýchlo sa vstrebáva do rastliny

Vďaka svojim hydroskopickým vlastnostiam a gélovej konzistencii sa takmer úplne vstrebáva do rastlín

Vysoký obsah síry zaisťuje správnu výživu rastlín a ovplyvňuje fytosanitárny charakter plodiny

Stimuluje rastliny k rastu a výnosu

Nízka dávka hnojiva kvôli vysokej koncentrácii

Ľahko sa dávkuje a pripravuje

Dávkovanie


1,0 l /ha/300-600 l, 2-4 krát za sezónu
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov