Menu
Your Cart

N Turgor 5L

N Turgor 5L
N Turgor 5L
Novinka
N Turgor 5L
N Turgor 5L

Zdieľať

N Turgor 5L
Balenie
Balenie 5L
Zloženie
Zloženie Dusík so stabilizátorom - 15% v/v, Sodík - 2,2% v/v, Mangán - 0,1% v/v, Meď - 0,01% v/v, Zinok - 0,01% v/v, Bór - 0,01% v/v, Molybdén - 0,01% v/v, Kobalt - 0,001% v/v. Humínové látky zo spracovania lignínu- 30% v/v. (váha vo váhe)
72,00€
Bez DPH: 60,00€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: N Turgor
  • Váha s obalom: 1.20kg

Dostupné možnosti

N Turgor je prelomový produkt špeciálne vyvinutý na ochranu rastlín pred nepriaznivými klimatickými podmienkami spôsobenými nedostatkom vody. Dodáva rastlinám vitalitu, pozitívne ovplyvňuje rýchlosť rastu a produkciu v nepriaznivých podmienkach prostredia.

Zloženie

Dusík so stabilizátorom - 15% v/v, Sodík - 2,2% v/v, Mangán - 0,1% v/v, Meď - 0,01% v/v, Zinok - 0,01% v/v, Bór - 0,01% v/v, Molybdén - 0,01% v/v, Kobalt - 0,001% v/v. Humínové látky zo spracovania lignínu- 30% v/v. (váha vo váhe)

Použitie

N Turgor je dusíkaté hnojivo aplikované na list, ktoré zlepšuje osmotický potenciál buniek, čím obmedzuje ich dehydratáciu a zaisťuje ich správnu stabilitu počas nedostatku vody.


Hnojivo pozitívne ovplyvňuje stabilitu enzýmov a bielkovín, chráni a reorganizuje dehydrované bunkové membrány. Obsahuje dlho pôsobiaci dusík stabilizovaný inovatívnou metódou (až 100 dní), ktorý stimuluje rast rastlín a čerpá ďalšie živiny z pôdy. Väčšia absorpcia a distribúcia minerálov umožňuje rastline rásť, a to aj pri nedostatku vody a po obnovení zdrojov oveľa rýchlejšiu regeneráciu a vyššie výnosy.


Produkt navyše obsahuje mikroelementy a humínové kyseliny. Starostlivo vybrané zloženie, v ktorom každá zložka dopĺňa a posilňuje pôsobenie ostatných spolu s mikroelementmi, je veľmi efektívnym spôsobom podpory rastlín počas sucha a iných stresových období.


Výhody aplikácie 


Dodáva rastlinám vitalitu a zaisťuje ich správnu stabilitu

Pozitívne ovplyvňuje rast a produkciu za nepriaznivých podmienok

Zlepšuje osmotický potenciál buniek, a tým obmedzuje ich dehydratáciu


Obsahuje dusík stabilizovaný inovatívnou metódou, dlhotrvajúci (až 100 dní)

Pozitívne ovplyvňuje absorpciu a distribúciu minerálov

Dávkovanie

2 l/ha/150-600 l vody niekoľko krát za sezónu

Ďalšie informácie

Podľa vedeckých zdrojov sú straty sodíka v pôdach výsledkom procesu lúhovania. Ročné výluhy sodíka z orných pôd v miernych pásmach sa odhadujú na 8,5 až 35,0 kg na hektár ročne. Z pestovaných (poľnohospodárskych) rastlín majú najvyššie nutričné ​​požiadavky na tento prvok: cukrová repa, kŕmna repa a repka.

Špeciálne vyvinutá, inovatívna forma stabilizácie dusíka zabraňuje stratám dusíka a zaisťuje dostupnosť rastlín až 100 dní.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov