Menu
Your Cart

nanogro forte superstart 250ml

nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml
Novinka Najpredávanejšie
nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml
nanogro forte superstart 250ml

Zdieľať

nanogro forte superstart 250ml
Balenie
Balenie 250ml
Zloženie
Zloženie Koncentrovaný prípravok obsahujúci sírany kovov v nanomolárnej koncentrácii, najnovšia generácia humínových kyselín (získaných zo spracovania lignínu, nie leonarditov).
42,00€
Bez DPH: 35,00€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: nanogro forte superstart
  • Váha s obalom: 0.30kg

Dostupné možnosti

Inovatívny a moderný stimulátor rastu a úrody, ako aj induktor rezistencie určený na ošetrenie obilia, semien, hľúz, cibúľ a koreňov.

Zloženie

Koncentrovaný prípravok obsahujúci sírany kovov v nanomolárnej koncentrácii, najnovšia generácia humínových kyselín (získaných zo spracovania lignínu, nie leonarditov).

Použitie

nanogro forte superstart je určený na morenie osiva. Čím skôr rastlina získa silu a požadované vlastnosti v počiatočnom štádiu vývoja (sadenice), tým lepšie bude rásť. Je to úplne bezpečný produkt, ktorý, ak sa použije na ošetrenie semien (obilia), poskytne rastline lepšie rastové podmienky na začiatku, teda vo fáze klíčenia.


Moderné a jedinečné zloženie prípravku (sírany kovov v nanomolárnej koncentrácii a humínové kyseliny najnovšej generácie pochádzajúce zo spracovaného lignínu) aplikované na semená (zrno) uvoľňujú prirodzené sily rastlín, čo umožňuje využitie maximálneho genetického potenciálu. Semená ošetrené prípravkom, klíčia rýchlejšie a efektívnejšie, a to aj za nepriaznivých pôdnych a poveternostných podmienok (sucho, príliš nízke alebo príliš vysoké teploty). Keď prípravok prenikne do rastliny, aktivuje jej prirodzený obranný systém tým, že produkuje viac rezervných látok (cukrov), bielkovín a prírodných hormónov. Ošetrenie nanogro forte superstart spôsobí, že rastliny nepocítia ani jesenné sucho počas vzchádzania, ani jarné sucho počas vegetácie. Ošetrenie cibúľ, hľúz a odrezkov koreňov pomocou nanogro forte superstart spôsobí ich rýchle zakorenenie a prijatie.

Humínové kyseliny vytvárajú na povrchu rastlín ďalšiu ochrannú bariéru, ktorá ich chráni pred nadmerným slnečným žiarením, nadmernou transpiráciou a pred napadnutím chorobami a škodcami. Zvyšujú priľnavosť prípravku, a tým uľahčujú prenikanie účinných látok do rastliny, najmä ak sa nanogro aqua používa s listovými hnojivami alebo prípravkami na ochranu rastlín. Humínové kyseliny majú navyše stimulačný účinok, podobne ako prírodné auxíny, a pomáhajú rastlinám rýchlo rásť, najmä v najdôležitejších fázach ich vývoja, a pomáhajú akumulovať živiny a transformovať ich na vysoko kvalitné plodiny. Produkt sa môže použiť ako prísada k štandardnému chemickému postreku.


Dávkovanie

 PLODINY  DÁVKOVANIE
 OBILNINY, KUKURICA, REPKA, SÓJA  250 ml / 1t zrna (semien)
 ZEMIAKY  250 ml / 1t sadeníc


Výhody aplikácie 

Poskytuje rýchle a rovnomerné vschádzanie

Podporuje rast koreňov a nadzemnej časti

Podporuje odolnosť rastlín voči stresovým podmienkam (sucho, teplota, mráz)

Pomáha lepšiemu zazimovaniu ozimín

Zaisťuje lepšie vstrebávanie živín

Garancia zvýšenia vysokokvalitného výťažku, potvrdená mnohoročným výskumom


Príklady použitia
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov