Menu
Your Cart

STOP DROP FLOWER

STOP DROP FLOWER
Novinka

Zdieľať

STOP DROP FLOWER
45,60€
Bez DPH: 38,00€
5 alebo viac 45,60€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: STOP DROP FLOWER
  • Váha s obalom: 1.50kg

Dostupné možnosti

Inovatívny, efektívny a bezpečný produkt, ktorý zabraňuje opadávaniu kvetov a predlžuje kvitnutie ovocných stromov a kríkov.

Zloženie

Kobalt, zinok a molybdén, humínové kyseliny.

PoužitieSTOP DROPTM FLOWER je tekuté mikroživinové hnojivo, ktoré zaisťuje bohaté, pomalé kvitnutie a predlžuje dobu kvitnutia, aktivuje produkciu bioaktívnych látok v rastline: cukry, auxíny, cytokíny alebo giberelíny, pripravuje rastlinu a vybavuje ju príslušnými nástrojmi tak, aby odolávala stresu. Pomalé kvitnutie spôsobuje systematické opeľovanie kvetov, následne sa rastlina menej vysiľuje a púčiky sú oveľa silnejšie. Najhoršie pre rastlinu je, keď sa kvety otvoria súčasne, niekedy v priebehu niekoľkých hodín, potom rastlina nie je schopná kvety „vyživovať a udržať ich“ a predovšetkým opeľovače nie sú schopné kvety opeliť. Všetky živiny STOP DROPTM FLOWER sú úplne rozpustné vo vode. Použitie prípravku nevyžaduje žiadnu ochrannú lehotu!!

 


Výhody aplikácie 


Obmedzuje predčasné opadávanie kvetov

Stimuluje výživu kvetov

Zaisťuje bohaté a pomalé kvitnutie a predlžuje dobu kvitnutia

Aktivuje produkciu aktívnych látok v rastline (napr. Hormónov a enzýmov)

Bezpečné použitie


Nevyžaduje sa ochranná lehotaDávkovanie

1 liter / ha / 600 - 1 000 l vody bezprostredne pred kvitnutím (2 - 3 dni) alebo pred nástupom mrazu
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov