Menu
Your Cart

TARAZONA

KRYSTAFEED NPK 14-50-5 (25kg)
Novinka
Výrobca: TARAZONA
Špeciálne vyvinutý pre aplikáciu na list a kvapkové závlahy KRYSTAFEED® 14-50-5 je rozpustné, kryštalické hnojivo NPK s vysokým obsahom fosforu (P2O5), obohatené o stopové prvky, špeciálne vyvinuté na podporu vývoja koreňov, stimuláciu kvitnutia a nasadzovania plodov. Zložky KRYSTAFEED® sú špec..
180,00€
Bez DPH:150,00€
Tarafol EXTENSIVE PLUS  20L
Novinka
Výrobca: TARAZONA
Vysoko efektívne dusíkaté hnojivo s postupným uvoľnovaním dusíka a využiteľnosťou až 95%, so zníženým rizikom popálenia. TARAFOL® EXTENSIVE PLUS obsahuje vysokú koncentráciu dusíka vo všetkých jeho formách. Je to produkt s vyšším spektrom účinnosti a umožňuje zabezpečiť potreby rastlín počas ce..
100,00€
Bez DPH:83,33€
TARAFOL PHUSION
Novinka Najpredávanejšie
Výrobca: TARAZONA
Špeciálne vyvinutý pre úpravu pracovnej kvapaliny. Reguluje pH pracovnej kvapalinyZmáčací efekt Zlepšuje priľnavosť hnojív a prípravkovPrísun živín NPZdroj enegrie TARAFOL® PHUSION je určený na použitie v postrekovačoch a zmiešavacích nádobách za účelom zlepšenia aplikácie hnojív zvýš..
83,40€
Bez DPH:69,50€
Taravet NECO - 5kg
Novinka Na objednávku
Výrobca: TARAZONA
Špeciálny dusík pre ekologické poľnohospodárstvoTARAVERT® NECO je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval rastline organický dusík s vysokým obsahom rastlinného pôvodu. Vďaka vysokému obsahu L-aminokyselín je úžasným zdrojom organického dusíka, ktorý pomáha podporiť vegetatívny rast rastlín. Stimulu..
79,50€
Bez DPH:66,25€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov