Menu
Your Cart

Špeciálne záhradnícke prípravky

Moderné, inovatívne, profesionálne a bezpečné hnojivá pre ovocné rastliny, ktoré predlžujú kvitnutie a zabraňujú predčasnému opadávaniu plodov.

STOP DROP FLOWER
Novinka
Výrobca: AGRARIUS
Inovatívny, efektívny a bezpečný produkt, ktorý zabraňuje opadávaniu kvetov a predlžuje kvitnutie ovocných stromov a kríkov.Zloženie Kobalt, zinok a molybdén, humínové kyseliny. PoužitieSTOP DROPTM FLOWER je tekuté mikroživinové hnojivo, ktoré zaisťuje bohaté, pomalé kvitnutie a predlžuje dobu kv..
45,60€
Bez DPH:38,00€
STOP DROP FRUIT
Novinka
Výrobca: AGRARIUS
STOP DROPTM FRUIT je inovatívne tekuté mikroelementové hnojivo, ktoré sa mobilizuje pre zvýšenie výnosu a rovnomernú kalibráciu ovocia. Aktivuje produkciu bioaktívnych látok v rastline: cukry, auxíny, cytokíny alebo giberelíny, pripravuje rastlinu a zásobuje ju príslušnými nástrojmi  odolávajúc..
45,60€
Bez DPH:38,00€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov