Menu
Your Cart

O nás

Firma

Značku Agrarius tvorí niekoľko úzko prepojených výrobných, vývojových a distribučných spoločností.

"Poľnohospodárstvo v harmónii s prírodou" toto heslo motivuje všetky naše produkty. Prípravky spájajú maximálnu účinnosť činnosti podporovanej dlhoročným výskumom.

Neustále vyvíjame, tvoríme a uvádzame na trh inovatívne produkty, rozvíjame efektívnu distribučnú sieť a využívame moderné spôsoby propagácie a reklamy (internet, sociálne médiá, televízne reklamné spoty, články na populárnych webových stránkach týkajúcich sa poľnohospodárstva a záhradníctva).

O nás

V súlade s prírodou je to slogan, ktorý úplne charakterizuje našu 
činnosť a produkty, ktoré navrhujeme. 
Naším cieľom je vytvárať a distribuovať bezpečné výrobky pre 
rastliny, ľudí, zvieratá, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu. 
Agrarius je slovenská spoločnosť, ktorá distribuuje na trh od roku 2016 
výrobky pre poľnohospodárske a záhradnícke plodiny.

Výrobky ponúkané pod značkou Agrarius sú inovatívne, moderné a efektívne. Vývojom našich produktov sa spoliehame  na mnohoročné hlboké vedecké poznatky a skúsenosti ľudí súvisiace s poľnohospodárskou a záhradníckou výrobou. Naše oddelenie výskumu a vývoja je založené na spoľahlivosti a dôkladnosti vedomosti v oblastiach ako: poľnohospodárska chémia, biológia, fyziológia rastliny, mikrobiológia a poľnohospodárstvo a záhradníctvo.

Tím Agrarius je skupina odhodlaných ľudí, ktorá smelo hľadí do budúcnosti. Ľudia, ktorým záleží na starostlivosti o plodiny, pôdu a zisk poľnohospodára a o vytváranie a uvedenie na trh moderné produkty a  výrobky vysokej kvality a vysokej účinnosti. Naše aktivity sa riadia starostlivosťou o budúcnosť generácie, prispievajú k bezpečnej výrobe potravín, ochrany vodných zdrojov a starostlivosti o životné prostredie.

Produkty

Všetky produkty Agrarius ponúkané v našom obchode sa vyznačujú 
vynikajúcou kvalitou, inováciami a bezpečnosťou. 
Boli vyvinuté a pripravené tak, aby poskytovali maximálnu 
efektívnosť a zisk pre poľnohospodára, pestovateľa ovocia a zeleniny 
vhodnou podporou rastlín počas vegetácie.

Inovácia Transparentnosť Účinnosť Zisk
Výrobky v ponuke Agrarius sa vyznačujú jedinečnými, inovatívnymi a modernými receptúrami, ktoré pozostávajú z bezpečných a koncentrovaných zložiek. Naše výrobky sú pod prísnou kontrolou výroby, neobsahujú žiadne ďalšie zložky. Zloženie výrobkov zodpovedá platným normám a predpisom (povolenia, certifikáty a registrácie). Všetky produkty, ktoré ponúkame, zaručujú 100% účinnosť potvrdenú výskumami a názormi poľnohospodárov. Prípravky Agrarius významne zvyšujú množstvo a kvalitu plodín, čo sa priamo prejaví zvýšením ziskovosti plodín.

Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov