Menu
Your Cart

STOP DROP FRUIT

STOP DROP FRUIT
Novinka

Zdieľať

STOP DROP FRUIT
45,60€
Bez DPH: 38,00€
5 alebo viac 45,60€
  • Dostupnosť: Na sklade
  • Model: stop drop fruit
  • Váha s obalom: 1.50kg

Dostupné možnosti

STOP DROPTM FRUIT je inovatívne tekuté mikroelementové hnojivo, ktoré sa mobilizuje pre zvýšenie výnosu a rovnomernú kalibráciu ovocia. Aktivuje produkciu bioaktívnych látok v rastline: cukry, auxíny, cytokíny alebo giberelíny, pripravuje rastlinu a zásobuje ju príslušnými nástrojmi  odolávajúcimi stresu. Umožňuje rastline zabezpečiť lepší prísun mikro a makro prvkov, ako aj výživných látok, čo znamená, že ovocie má vhodný a optimálny prírastok hmotnosti a je lepšie sfarbené. Prípravok má pozitívny vplyv na trvanlivosť ovocia. Ovocie je lepšie pripravené na uskladnenie.

Zloženie

Kobalt (Co) a zinok (Zn) sa kombinujúza vzniku komplexotvorného činidla LS. Použitie prípravku nevyžaduje žiadnu ochrannú lehotu.

PoužitiePrípravok využíva inovatívnu technológiu QM6TM  spočívajúcu v interakcii vybraných iónov kovov v špeciálnej forme a množstve, ktorá podporuje rastliny vo zvyšovaní absorpcie živín, rýchlejšom raste a lepšom výťažku.

 


Výhody aplikácie 


Stimuluje výživu a rast

Znižuje predčasné opadávanie ovocia a zlepšuje chuť

Zlepšuje farbu a skladovacie vlastnosti ovocia

Pripravuje rastlinu pomocou správnych nástrojov na zvládanie stresu

Aktivuje produkciu bioaktívnych látok v rastline


Nevyžaduje sa ochranná lehotaDávkovanie

1 l / ha 3 - 4 týždne pred plánovaným dátumom zberu.


Zameraný na konečné zvýšenie hmotnosti ovocia a na prevenciu predčasného nekontrolovaného opadu.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Ochrana súkromia
Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na tlačidlo Viac informácii Ochrana osobných údajov